خانه / معرفی مشاغل / وکیل طلاق توافقی در کوتاه‌ترین زمان

وکیل طلاق توافقی در کوتاه‌ترین زمان

در این جستار ( مطلب ) به معرفی طلاق توافقی ، مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی ، مدت زمانی که این جدایی طول می‌کشد و معرفی وکیل طلاق توافقی متخصص در امور خانوادگی و ارائه‌ی شماره تلفن‌های وکلای پایه یک دادگستری خبره و باتجربه در این دعاوی می‌پردازیم.

معرفی وکیل طلاق توافقی سریع در شیراز

پیش از آغاز بحث برای کسانی که درگیر مسائل خانوادگی و در آستانه‌ی طلاق توافقی هستند جهت دسترسی هرچه سریع‌تر به وکیل طلاق توافقی پایه یک دادگستری در شیراز ( آقایان دشتی ، امیرپور، دهقانی و آریان نژاد ) و شهرهای دیگر ایران به معرفی و ارائه‌ی شماره تلفن و وبسایت‌های معتبر در این زمینه می‌پردازیم. موکلان می‌توانند از طریق راه‌های زیر به شماره تلفن‌های وکلای پایه یک دادگستری شیراز و دیگر شهرهای ایران دست پیدا کنند.

شماره تلفن: ۰۹۲۱۷۹۸۹۵۳۳

  نشانی وبسایت رسمی: http://dashtiali.ir

رایانامه: info@dashtiali.ir

وکیل طلاق توافقی سریع در شیراز تلفن
وکیل طلاق توافقی سریع در شیراز تلفن

برتری‌های طلاق توافقی توسط وکیل چیست ؟

  • طلاق توافقی توسط وکیل پایه یک متخصص در کوتاه‌ترین زمان ممکن یعنی ۷ تا ۱۰ روز انجام می‌شود.
  • در این دفتر وکالت برای انجام مراحل طلاق توافقی دیگر نیازی به حضور زن و مرد در دادگاه خانواده نیست و کارها توسط وکیل انجام می‌پذیرد.
  • همچنین نیازی به حضور  زن و شوهر در جلسه‌های مشاوره نیست و وکیل به وکالت طرفین در جسلات مشاوره حضور خواهد یافت.
  • توافق‌های حقوقی میان زن و شوهر از طویق وکیل و در دفتر وکالت صورت‌جلسه خواهد شد و برپایه‌ی آن و با رعایت امانت حکم طلاق جاری می‌شود.
  • امکان اجرای حکم صیغه طلاق نیز بی نیاز به حضور زوجین است و همگی امور توسط وکیل طلاق انجام می‌پذیرد.

طلاق توافقی چیست ؟

در این گفتار منظور از واژه‌ی طلاق جدا شدن زن از عقد نکاح دائم مرد است. آن‌گاه که شوهری همسر خود را از عقد نکاح دائم رها می‌کند و در این میان برخی از توافقات و گفتگوها و سازش‌ها میان دو طرف روی می‌دهد آن را طلاق توافقی می‌گویند.

به سخن دیگر زن و شوهر یا وکیل طلاق توافقی زن و شوهر متقاضی طلاق در همگی امور توافق کرده ( و در دفتر وکالت در حضور وکیل ثبت شده ) در دادگاه خانواده حضور یافته و اعلام توافق خود برای جدایی را به دادگاه خانواده تسلیم می‌کنند.

باید دانست که در هنگام عقد ازدواج زوجین با یکدیگر توافق‌هایی انجام می‌دهند و آن را در دفاتر عقد ثبت می‌کنند که البته باید طبق قانون و شرع و عقل باشد. این نکات و حقوق ذکر شده در هنگام عقد می‌تواند شامل توافق‌های مربوط به دوران جدایی و طلاق نیز باشد زیرا چیزی که روشن است این است که به هرحال ممکن است هر زوج در آینده با مشکلات و دشواری‌هایی روبرو شوند که دنبال کردن زندگی مشترک برای ایشان امکان‌پذیر نباشد.

توافقات طلاق توافقی چیست ؟

توافق‌های طلاق توافقی می‌تواند شامل مسائلی ماند حق مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت فرزندان ، جهیزیه ، اموال و غیره باشد که باید پیش از رجوع به دادگاه میان دو طرف این توافق‌ها انجام شده باشد تا مدت زمان طلاق توافقی به کوتاه‌ترین اندازه ممکن برسد. البته دادگاه می‌کوشد تا جای ممکن طرفین را به آشتی و سازش گرایش دهد ولی به صورت کلی این گونه از طلاق به دلیل ماهیت آشتی‌جویانه و سازش‌کارانه می‌تواند در صورت لزوم بهترین روش برای جدایی زوجین باشد.

سریع‌ترین و بهترین راه طلاق توافقی است و در این زمینه داشتن یک وکیل خوب متخصص در این امور بسیار سودمند است. موارد حقوقی فراوانی وجود دارد که ممکن است در اثر ناآگاهی برای هر یک از دو طرف مشکل‌ساز شود که بهره‌گیری از یک وکیل متخصص امور خانواده و طلاق می‌تواند از این امر جلوگیری کند.

آمارها نشان می‌دهد نزدیک به ۴۰ درصد از جدایی‌ها از راه طلاق توافقی به انجام می‌پذیرد. دلیل این امر احتمالا می‌تواند گرایش زوجین به دوری جستن از درگیری و دعواهای معمول و برخوردهای روحی و روانی در طی مراحل طلاق باشد.

طلاق توافقی فوری
طلاق توافقی فوری
چند نکته حقوقی و مزایای طلاق توافقی

زوجه باید بداند در صورتی‌که مرد اموالی با سند و مدرک رسمی برای توقیف اموال نداشته باشد، به اجرا گذاشتن مهریه کاری نیست که به نتیجه برسد و زوج می‌تواند به سادگی با اثبات اعسار و نداری ، در دادگاه خانواده مهریه را اقساطی کند و روابط ناامیدکننده و پر از درگیری میان طرفین تا سالیان دراز دنبال شود و هر دو طرف یعنی زن و شوهر در این سالیان دچار مشکلات فراوان روحی و روانی شوند.

در هنگامی که واقعا راهی برای دنبال کردن زندگی مشترک وجود ندارد و مشاوره‌ها کار به جایی نبرده‌اند بهتر است که طرفین منطقی برخورد کرده و از حقوق مالی خود تا اندازه عاقلانه‌ای بگذرند تا توافق دوستانه ایجاد شود و در برابر آن مرد نیز از حق طلاق خود گذشته و به طلاق رضایت دهد.

با این شرایط طلاق توافقی در عرض یک هفته تا ۱۰ روز در شیراز و استان فارس از طریق این دفتر وکالت با قبلو وکالت از طرف بهترین وکیل طلاق توافقی قابل انجام است.

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری با وکیل

در زمینه‌ی مشاوره حقوقی نیز کاربران می‌توانند به صورت تلفنی و یا حضوری اقدام به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور گوناگون بپردازند. توجه داشته باشید که هر وکیل در یک یا چند زمینه حقوقی می‌تواند دارای تخصص باشد در نتیجه باتوجه به مورد دعاوی مطرح شده از سوی موکل کارشناسان می‌توانند ارتباط میان موکل و وکیل را ایجاد کنند.

همچنین حق مشاوره از سوی وکیل پس از تماس تلفنی با ایشان با موکل در میان گذاشته خواهد شد.

مشاوره حقوقی تلفنی از سراسر ایران و از هر شهری امکان‌پذیر است و مشاوره حقوقی به صورت حضوری در دفتر وکالت تنها در شهرهای کرج و شیراز (توسط وکیل در شیراز ) قابل انجام می‌باشد.

همچنین ببینید

وکیل خانواده در شیراز

وکیل خانواده در شیراز معرفی دفتر وکالت

وکیل خانواده طلاق حضانت مهریه در این جستار ( مطلب ) که یکی دیگر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =