خانه / دسته‌بندی نشده / وکیل خوب در شیراز معرفی دفتر وکالت

وکیل خوب در شیراز معرفی دفتر وکالت

معرفی تلفن و اسامی وکیل خوب در شیراز

در این جستار ( مطلب ) آموزشی به دلیل این‌که این وبسایت به نام «بهترین‌های شیراز» است و ما کوشش می‌کنیم بهترین‌های شهر شیراز، بهترین مشاغل و بهترین فناوری‌های روز را در این تارنما بررسی و نقد کنیم – همچنین بنا به درخواست برخی از کاربران در رابطه با معرفی بهترین وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خوب در شیراز را به کاربران معرفی کنیم.
در ادامه‌ی این مطلب می‌توانید به شماره تلفن‌ها و راه‌های ارتباطی رسمی با دفتر وکالت جهت هماهنگی اولیه و تعیین وقت دست یابید. ( شماره تلفن و راه‌های تماس در پایین همین پست درج شده است )

وکیل خانواده طلاق و طلاق توافقی
وکیل خانواده طلاق و طلاق توافقی

وکیل طلاق و طلاق توافقی در شیراز

یکی از مسائل خانوادگی مهم که امروزه زوجین با آن درگیر هستند موضوع طلاق توافقی است. باید توجه داشت که طلاق توافقی روند و مراحل متفاوتی در برابر طلاق یک طرفه از طرف زوجیه یا زوج دارد. در واقع در طلاق توافقی دو طرف دعاوی خانوادگی یعنی زن و شوهر پیش از اقدام با یکدیگر در زمینه‌های مالی، مهریه ، نفقه ، حضانت فرزندان و.. به توافق می‌رسند و در صورتی که امکان دنبال کردن زندگی مشترک زناشویی برای زوج وجود نداشته باشد در کم‌ترین زمان ممکن حکم قطعی طلاق توافقی میان ایشان صادر می‌شود.

مدت زمان طلاق توافقی چقدر است؟

مراحل طلاق توافقی به صورت عادی در استان فارس و شهر شیراز معمولا با توجه به قوانین جدید نزدیک به ۳ ماه یا بیش‌تر به درازا می‌انجامد. باید توجه داشت که این زمان شامل مشاوره‌ها و داوری‌ها و جلسات و نشست‌ها می‌شود.
این دفتر وکالت توسط وکیل پایه یک دادگستری آقای دشتی امکان برقراری طلاق توافقی را از مجاری قانونی به صورت فوری به تنها در عرض یک هفته یا ۷ تا ۱۰ روز انجام می‌دهد. توجه داشته باشید که در طلاق توافقی نیاز به ۲ وکیل برای وکالت دو طرف است و نیاز به حضور در جلسات مشاوره و داوری نیز وجود دارد که همگی این مراحل توسط وکیل پایه یک دادگستری متخصص ( وکیل طلاق توافقی شیراز )در امور دعاوی و پرونده‌های خانواده انجام می‌شود. جهت هماهنگی اولیه و تعیین وقت قبلی لطفا با شماره تلفن‌‎ها یا ایمیل و تارنمای رسمی در تماس باشید.
همچنین جهت طلاق یکطرفه آقای امیرپور وکیل پایه یک دادگستری در این زمینه یاری رسان خواهند بود و مراحل پرونده توسط ایشان در شهر شیراز و استان فارس و با هماهنگی اولیه و تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

وکیل چک سفته دیه شیراز
وکیل چک سفته دیه شیراز

وکیل دیه تصادفات چک سفته

این دفتر وکالت با همکاری شماری از وکلای پایه یک دادگستری در شهر شیراز کوشش می‌کند تا خدمات وکالت را به صورت تخصصی ارائه دهد. از دید این دفتر وکالت وکیل خوب در شیراز به معنی وکیلی است که دارای تخصص و تجربه در یک یا چند زمینه خاص باشد. در نتیجه در صورت نیاز به وکالت در امور دیه ( وکیل دیه شیراز ) چک تصادفات و… امکان ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری آقای امیرپور برای موکلین برقرار است. موکلان باید پیش از هر چیز با شماره تماس‌های تلفن درج شده در این پست ارتباط برقرار کرده و پساز توضیح مورد دعاوی یا پرونده مورد نظر مالی و دیه و خسارات خود به وکیل لینک شوند.
در نتیجه در صورتی که در شهر شیراز هستید و نیاز به یک وکیل خوب در شیراز دارید که در امور مالی و چک، سفته و دیه و تصادفات دارای تخصص باشد می‌توانید با بهره‌گیری از راه‌های ارتباطی درج شده در این پس اقدام به هماهنگی اولیه و تعیین وقت نمایید.

خدمات حقوقی این دفتر وکالت

این دفتر وکالت در شیراز واقع شده است و شامل همکاری شماری از وکلای پایه یک دادگستری است. یک گروه بزرگ از وکلای دادگستری که هر کدام در یک یا چند زمینه‌ی خاص حقوقی دارای تخصص هستند و تنها دعاوی همان موارد را پذیرش و قبول می‌کنند. در نتیجه این خدمات حقوقی یک گستره‌ی بزرگ از موارد حقوقی و حتی مشاوره‌ی حقوقی تلفنی و حضوری را شامل می‌شود.

دعاوی حقوقی مورد پذیرش

در صورت نیاز به وکیل خوب در شیراز در دعاوی خانواده، از جمله مواردی مانند مهریه زن ، حضانت فرزندان و ملاقات کودک ، طلاق و طلاق توافقی فوری ، امور مالی چک و سفته ، وکالت در حوزه‌ی پرونده‌های حقوقی تقسیم ترکیه و انحصار وراثت، پرونده ارث ، اثبات نسب خانوادگی ، دیه ، بیمه و تصادفات و ضرب و جرح ، پرونده‌های ملکی و قراردادهای موجر و مستاجر ، تخلیه ملک، اختلافات اداره ثبت و سرقفلی و… می‌توانید از خدمات حقوقی وکلای پایه یک دادگستری این گروه بزرگ وکلا برخوردار شوید.

دفاع از همگی دعاوی حقوقی و کیفری و قراردادها با داشتن وکیل خوب در شیراز – از قبیل موضوع‌هایی مانند خیانت در امانت ، کلاهبرداری ، جعل و به‌کارگیری از سند جعل‌شده ، قتل شبه عمد و دیه و خسارت تصادفات و سوانج رانندگی ، ترک انفاق و موضوع انتقال مال و عناوین مجرمانه

شماره تلفن جهت تعیین وقت با وکیل

شما با یکی از راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با دفتر وکالت اشاره شده در ارتباط باشید و جهت اخذ نوبت مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری یا سپردن وکالت و انعقاد قرارداد وکالت اقدام نمایید.

شماره تلفن مستقیم ۰۹۲۱۷۹۸۹۵۳۳

نشانی رایانامه رسمی  Info@dashtiali.ir

نشانی تارنمای رسمی   http://dashtiali.ir

وکیل خوب در شیراز تلفن
وکیل خوب در شیراز تلفن

مشاوره حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل پایک یک دادگستری متخصص در امور گوناگون ( بسته به نوع موضوع وکلا تغییر خواهند کرد ) شما می‌توانید اقدام به تعیین وقت جهت مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی حضوری کنید. مشاوره حقوقی تلفنی راه ساده‌تری برای موکلین است تا بتوانند به سریع‌ترین حالت به یک وکیل پایه یک دادگستری دسترسی یافته و به مسائل و نکات ریزی که در پرونده و دعاوی خود درگیر آن هستند آگاهی یابند. شماره تلفن جهت هماهنگی اولیه: ۰۹۲۱۷۹۸۹۵۳۳

بدیهی است که مشاتوره حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام خواهد شد. بدیهی است که میران حق مشاوره بستگی دارد به مورد دعاوی و تصمیم وکیل مشاوره دهنده. در نتیجه پس از هماهنگی اولیه با کارشناسان دفتر وکالت امکان تماس مستقیم با وکیل مورد نظر به وجود آمده و موکل پس از واریز نمودن میزان حق مشاوره اقدام به دریافت مشاوره حقوقی می‌کند.

گاهی دریافت مشاوره حقوقی در شیراز یا از دیگر شهرهای ایران با تلفنريال با یک هزینه اندک می‌تواند در ادامه و در دراز مدت نه تنها این میران اندک هزینه را جبران کند که به دلیل بالا رفتن سطح آگاهی از موارد حقوقی با ارتباط مستقیم به مورد پرونده هم از نظر مالی و هم از نظر روحی و روانی سودبخش باشد.

همچنین ببینید

بهترین وکیل در شیراز

وکیل در شیراز و مشاور حقوقی با بهترین وکلا

مشاور حقوقی و وکیل در شیراز موضوع نوشتار امروز ما است. در این جستار به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =